جمعه 24 آذر 1396 - Dec 15, 2017 -


چهارشنبه 29 آبان 1392 کد خبر: 659

+ | -
  • Currently 0.00/4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4نشست هم اندیشی اعضای دفتر نمایندگی شهمیزاد برگزار شد.


به گزارش واحد روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان نشست هم اندیشی اعضای دفتر نمایندگی شهمیرزاد مورخ 27/8/92 در محل سالن کنفرانس شهرداری شهمیرزاد برگزار گردید.


در این جلسه که با حضور ریاست و معاون محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان ، اعضای شورای اجرایی ، مدیر اجرایی دفتر نمایندگی شهمیرزاد و اعضای محترم این دفتر نمایندگی برگزار گردید ، علی دیانی –مدیر اجرایی دفتر نمایندگی شهمیرزاد-ضمن تقدیر و تشکر از حضور مهندس نیک هوش در این جلسه از اعضای این دفتر نمایندگی خواست تا با  به ارائه گزارش عملکرد این دفتر پرداخت.

در ادامه مهندس نیک هوش ضمن قدردانی از مدیر اجرایی دفتر نمایندگی شهمیرزاد از تشکیل این نشست از راه اندازی سامانه جامع نظام مهندسی و ارجاع کار به عنوان یک جراحی بزرگ در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان نام برد و افزود: راه اندازی این سامانه با ابلاغیه شورای مرکزی همزمان شد و با پیگیری ها و تلاش های هیئت مدیره و پرسنل سازمان عقب ماندگی چندساله در راه اندازی این سامانه در طی چند ماه جبران شد و به نتیجه رسید .

ریاست سازمان همچنین تصریح کرد: خوشبختانه بعد از 17 سال از تاسیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان با تشکیل نظام وحدت رویه و واحدی مستقل در جهت یکپارچه سازی روند سازمانی در کل استان توانستیم هماهنگی قابل قبولی را میان دفاتر نمایندگی کل استان برقرار کنیم.

مهندس نیک هوش در ادامه افزود: راه اندازی صدور شناسنامه فنی و ملکی ساختمان یکی دیگر از افتخارات هیئت مدیره دوره ششم است و کلیه ساختمان هایی که دارای شناسنامه فنی و ملکی هستند نسبت به سایر ساختمان ها از ارزش افزوده بیشتری نسبت به سایر ساختمان ها برخوردار می شوند.

ریاست سازمان در پایان از مهندس دیانی به جهت برقراری و رایزنی خوب با شهرداری شهمیرزاد در جهت انعقاد تفاهم نامه با شهرداری شهمیرزاد و تشکیل کمیته پارکینگ مشترک تشکر کرد و گفت: تابلو شناسایی ساختمان  که با پیگیری های مهندس دیانی به نتیجه رسید مایه مباهات و افتخار است و دفتر نمایندگی شهمیرزاد  تنها دفتر نمایندگی سازمان است که نصب تابلوهای شناسایی ساختمان را به عنوان یک الزام برقرار نموده است.

در پایان این جلسه که بیش از 2 ساعت به طول انجامید  اعضای دفتر نمایندگی شهمیرزاد به طرح سوالات خود پرداختند و ریاست سازمان به آنها پاسخ گفتند.


گزارش تصویری